Transfer Brno – Schwechat alebo Schwechat – Brno

Našou prioritou je nielen Vaše bezpečie, ale aj jednoduchosť, pohodlie a rýchlosť prepravy. Ako prebieha transfer z alebo na letisko v Brne?

Základné informácie
 

Garantujeme najrýchlejší a pohodlný transfer a zabezpečujeme osobnú prepravu taxi službou priamo na medzinárodné Letisko Brno-Tuřany, ktoré sa nachádza asi 147 km od Viedne. V priebehu pár hodín sa vďaka našej taxi službe ocitnete na jednom z hlavných letísk v Česku, ktoré slúži ako letecká základňa pre aerolinky Smartwings, Ryanair a Aegean.

Slováci si letisko v Brne obľúbili z dôvodu zastúpenia známych leteckých spoločností. Brno je ideálnym miestom, z ktorého cestovať obchodne alebo rekreačne. Na letisku nájdete tabule s informáciami o príletoch / odletoch, o check-in, bezpečnostnej / colnej kontrole, kaviarne, nákupnú časť, oddychovú
a informačnú zónu.

 

Brno

 

 

Aktuálne prílety / odlety

 

Zaujíma Vás detail o Vašom odlete, príp. niekoho čakáte a chcete mať prehľad o príletoch a odletoch na letisku v Brne? Nájdite rýchlo a jednoducho požadovaný let vďaka zvoleným kritériám a overte si detaily, ktoré potrebujete.

 

Transfer

 

Našou prioritou je nielen Vaše bezpečie, ale aj jednoduchosť, pohodlie a rýchlosť prepravy. Naša taxi služba Vám ponúka prepravu osôb na trase Letisko Schwechat – Brno alebo Brno – letisko Schwechat v dvoch variantoch: Basic a Premium. Vyberte si typ služby podľa Vašich potrieb a naša taxi služba Vám všetko zabezpečí.

Máme garantované ceny za prepravu, jednoduchý a transparentný systém vytvorenia objednávky. Vyzdvihnúť Vás môžeme na akejkoľvek adrese v Brne alebo priamo na letisku Schwechat. Máme niekoľkoročné skúsenosti v oblasti prepravy osôb a taxi služieb, preto vieme, čo klienti očakávajú a potrebujú. Využite náš jednoduchý systém pre vytvorenie objednávky a za skvelú cenu si objednajte pohodlný low cost taxi transfer.

Pokiaľ potrebujete Váš transfer skôr ako o 2 hodiny alebo objednávate po 20:00, kontaktujte nás na telefónnom čísle: +421 948 882 443 NON-STOP.

Cenník našich služieb si môžete pozrieť tu.

 

Chcete vedieť viac?

 

Na oficiálnej stránke Letiska Brno nájdete všetky potrebné informácie k otázkam ohľadom cestovania, či už informácie o batožine, bezpečnosti, nakupovaní, atď.