Cenník našich služieb

Vďaka službám Basic a Premium si môžete sami určiť komfort, ktorý Vám vyhovuje.
Vyberte si lacné taxi podľa vašich potrieb.

Vypočítať cenu:

Sedan Basic

od 38 €

Minivan Basic

od 55 €

Sedan Premium

od 49 €

Minivan Premium

od 65 €

Prečo sa k nám zákazníci radi vracajú?

Naším cieľom je poskytnúť vám jedinečnú starostlivosť tak, aby ste nemuseli robiť kompromis medzi cenou a kvalitou. U nás nájdete nadpriemerné služby za najvýhodnejšie ceny. Lacné taxi sa oplatí!

w

Profesionálni, anglicky hovoriaci, šoféri

Všetky naše vozidlá riadia autorizovaní, profesionálni, anglicky hovoriacky vodiči. Ich vizitkou je kvalitná údržba auta a elegatný vzhľad.

Rýchle potvrdenie objednávky

Nedržíme vás v napätí. Hneď po vykonaní rezervácie vám príde potvrdenie e-mailom. Môžete si tak overiť všetky podrobnosti o svojej objednávke.

Monitoring letov - vodič príde vždy včas

Naši vodiči vám poskytnú tie najlepšie služby. Prídu po vás hneď, ako pristanete. Pri meškaní letu nemusíte platiť žiadne ďalšie poplatky.

Nefajčiarske vozidlá

Aby bola cesta pohodlná pre každého pasažiera, všetky naše vozidlá sú nefajčiarske. Veríme, že si svoju jazdu užijete v pohodlí a radosti.

Parkovné v cene

Treba na vás počkať o pár minút naviac? Nevadí! Parkovné máte v cene, či už vás treba počkať pred vaším bytom, kanceláriou alebo na letisku.

Bez skrytých poplatkov

Cena vašej jazdy je vypočítaná vopred naším bookingovým systémom a je konečná. Neprekvapia vás žiadne
nečakané poplatky.

Komfortná jazda zaručená

Pohodlné autá a anglicky hovoriaci vodiči, ktorí vás čakajú v dohodnutý čas. Naše autá sú vám k dispozícii 24/7. Jazdíme zodpovedne a rýchlo, ale bezpečne.

Detské sedačky za príplatok

V prípade potreby poskytujeme detské autosedačky za príplatok. Dajte nám vedieť, ak ich na vašu cestu vyžadujete, prípadne uveďte množstvo a typ (vajíčko/podsedák).

Online rezervácie 24/7

Poskytujeme nadpriemerné služby za najvýhodnejšie ceny 24/7 365 dní v roku. Naším úspechom je vaša spokojnosť a prioritou vaša bezpečnosť.