Transfer Bratislava – Schwechat alebo Schwechat – Bratislava

Našou prioritou je nielen Vaše bezpečie, ale aj jednoduchosť, pohodlie a rýchlosť prepravy. Ako prebieha transfer z alebo na Schwechat?

Základné informácie

 

Garantujeme najrýchlejší a pohodlný transfer a zabezpečujeme osobnú prepravu taxi službou priamo na medzinárodné letisko Schwechat vo Viedni, ktoré sa nachádza 40 km od Bratislavy. V priebehu pár minút sa vďaka našej taxi službe ocitnete na najväčšom a najrušnejšom letisku v Rakúsku, ktoré slúži ako letecká základňa pre aerolinky Austrian Airlines, easyJet Europe, Eurowings a Laudamotion.

Pre Slovákov je letisko Schwechat druhým domovom, a to práve z dôvodu zastúpenia väčšiny európskych leteckých spoločností. Je ideálnym miestom, z ktorého cestovať obchodne alebo rekreačne. Na letisku nájdete tabule s informáciami o príletoch / odletoch, o check-in, bezpečnostnej / colnej kontrole, mnoho kaviarní, nákupnú časť, oddychovú a informačnú zónu.

 

time lapse photography of cars on road near building during night time

 

Aktuálne prílety / odlety

 

Zaujíma Vás detail o Vašom odlete, príp. niekoho čakáte a chcete mať prehľad o príletoch a odletoch na letisku Schwechat? Nájdite rýchlo a jednoducho požadovaný let vďaka zvoleným kritériám a overte si detaily, ktoré potrebujete.

 

Transfer

 

Našou prioritou je nielen Vaše bezpečie, ale aj jednoduchosť, pohodlie a rýchlosť prepravy. Naša taxi služba Vám ponúka prepravu osôb na trase Letisko Schwechat – Bratislava alebo Bratislava – letisko Schwechat v dvoch variantoch: Basic a Premium. Vyberte si typ služby podľa Vašich potrieb a naša taxi služba Vám všetko zabezpečí.

Máme garantované ceny za prepravu, jednoduchý a transparentný systém vytvorenia objednávky. Vyzdvihnúť Vás môžeme na akejkoľvek adrese v Bratislave alebo priamo na letisku Schwechat. Máme niekoľkoročné skúsenosti v oblasti prepravy osôb a taxi služieb, preto vieme, čo klienti očakávajú a potrebujú. Využite náš jednoduchý systém pre vytvorenie objednávky a za skvelú cenu si objednajte pohodlný low cost taxi transfer.

Pokiaľ potrebujete Váš transfer skôr ako o 2 hodiny alebo objednávate po 20:00, kontaktujte nás na telefónnom čísle: +421 948 882 443 NON-STOP.

Cenník našich služieb si môžete pozrieť tu.

 

Chcete vedieť viac?

 

Na oficiálnej stránke letiska Schwechat Viedeň nájdete všetky potrebné informácie k otázkam ohľadom cestovania, či už informácie o batožine, bezpečnosti, nakupovaní, atď.