Transfer – na medzinárodné letiská

Našou prioritou je nielen Vaše bezpečie, ale aj jednoduchosť, pohodlie a rýchlosť prepravy. Ako prebieha transfer na medzinárodné letiská v okolí?

Základné informácie

 

Lacné taxi na Letisko M. R. Štefánika v Bratislave a na medzinárodné letiská v okolí – Schwechat, Budapešť, Brno a Praha. Naše rezervácie sú transparentné a ceny našich služieb sú bez skrytých poplatkov. Pýšime sa úslužnými, anglicky hovoriacimi, vodičmi, čistými vozidlami a kvalitou služieb.

 

letisko

 

 

Prečo cestovať práve s nami?

 

Garantujeme najrýchlejší a pohodlný transfer a zabezpečujeme osobnú prepravu taxi službou priamo na medzinárodné letisko Schwechat vo Viedni, na letisko v Budapešti, do Brna alebo do Prahy. Naším cieľom je poskytnúť Vám jedinečnú starostlivosť tak, aby ste nemuseli robiť kompromis medzi cenou a kvalitou. U nás nájdete nadpriemerné služby za najvýhodnejšie ceny. Lacné taxi sa oplatí!

 

Transfer

 

Našou prioritou je nielen Vaše bezpečie, ale aj jednoduchosť, pohodlie a rýchlosť prepravy. Naša taxi služba Vám ponúka prepravu osôb na medzinárodné letiská dvomi spôsobmi: Basic a Premium. Vyberte si typ služby podľa Vašich potrieb a naša taxi služba Vám všetko zabezpečí.

Máme garantované ceny za prepravu, jednoduchý a transparentný systém vytvorenia objednávky. Vyzdvihnúť Vás môžeme na akejkoľvek adrese v Bratislave alebo priamo na jednotlivých letiskách. Máme niekoľkoročné skúsenosti v oblasti prepravy osôb a taxi služieb, preto vieme, čo klienti očakávajú a potrebujú. Využite náš jednoduchý systém pre vytvorenie objednávky a za skvelú cenu si objednajte pohodlný low cost taxi transfer.

Pokiaľ potrebujete Váš transfer skôr ako o 2 hodiny alebo objednávate po 20:00, kontaktujte nás na telefónnom čísle: +421 948 882 443 NON-STOP.

Cenník našich služieb si môžete pozrieť tu.

 

Chcete vedieť viac?

 

Na oficiálnych stránkach jednotlivých letísk nájdete všetky potrebné informácie k otázkam ohľadom cestovania, či už informácie o batožine, bezpečnosti, nakupovaní, atď.