Transfer BA mesto – BA Letisko alebo BA Letisko – BA mesto

Našou prioritou je nielen Vaše bezpečie, ale aj jednoduchosť, pohodlie a rýchlosť prepravy. Ako prebieha transfer z alebo na Letisko M. R. Štefánika v Bratislave?

Základné informácie

 

Lacné taxi LCT je najlepšia voľba pre rýchlu a lacnú prepravu z mesta na Letisko M. R. Štefánika alebo ak sa potrebujete dostať z bratislavského letiska do centra mesta. Garantujeme najrýchlejší a pohodlný transfer a zabezpečujeme osobnú prepravu taxi službou priamo na medzinárodné Letisko M. R. Štefánika na okraji Bratislavy.

 

bratislava-mesto

 

 

Aktuálne prílety / odlety

 

Zaujíma Vás detail o Vašom odlete, príp. niekoho čakáte a chcete mať prehľad o príletoch a odletoch na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave? Nájdite rýchlo a jednoducho požadovaný let vďaka zvoleným kritériám a overte si detaily, ktoré potrebujete.

 

Transfer

 

Našou prioritou je nielen Vaše bezpečie, ale aj jednoduchosť, pohodlie a rýchlosť prepravy. Naša taxi služba Vám ponúka prepravu osôb na trase Letisko M. R. Štefánika – mesto a naopak v dvoch variantoch: Basic a Premium. Vyberte si typ služby podľa Vašich potrieb a naša taxi služba Vám všetko zabezpečí.

Máme garantované ceny za prepravu, jednoduchý a transparentný systém vytvorenia objednávky. Vyzdvihnúť Vás môžeme na akejkoľvek adrese v Bratislave alebo priamo na Letisku M. R. Štefánika. Máme niekoľkoročné skúsenosti v oblasti prepravy osôb a taxi služieb, preto vieme, čo klienti očakávajú a potrebujú. Využite náš jednoduchý systém pre vytvorenie objednávky a za skvelú cenu si objednajte pohodlný low cost taxi transfer.

Pokiaľ potrebujete Váš transfer skôr ako o 2 hodiny alebo objednávate po 20:00, kontaktujte nás na telefónnom čísle: +421 948 882 443 NON-STOP.

Cenník našich služieb si môžete pozrieť tu.

 

Chcete vedieť viac?

 

Na oficiálnej stránke Letiska M. R. Štefánika nájdete všetky potrebné informácie k otázkam ohľadom cestovania, či už informácie o batožine, bezpečnosti, nakupovaní, atď.