Transfer Bratislava – Praha alebo Praha – Bratislava

Našou prioritou je nielen Vaše bezpečie, ale aj jednoduchosť, pohodlie a rýchlosť prepravy. Ako prebieha transfer z alebo na letisko v Prahe?

Základné informácie

 

Garantujeme najrýchlejší a pohodlný transfer a zabezpečujeme osobnú prepravu taxi službou priamo Letisko Václava Havla v Prahe, ktoré sa nachádza cca 350 km od Bratislavy. V priebehu pár hodín sa vďaka našej taxi službe ocitnete na najväčšom a najrušnejšom letisku v Česku, ktoré slúži ako letecká základňa pre aerolinky Czech Airlines, Air France, Ryanair a iné európske či celosvetové aerolinky.

Slováci na odlety radi využívajú aj toto vzdialenejšie české letisko, a to práve z dôvodu zastúpenia väčšiny európskych i celosvetových leteckých spoločností. Je ideálnym miestom, z ktorého cestovať obchodne alebo rekreačne. Na letisku nájdete tabule s informáciami o príletoch / odletoch, o check-in, bezpečnostnej / colnej kontrole, mnoho kaviarní, nákupnú časť, oddychovú a informačnú zónu.

 

letisko-praha

 

 

Aktuálne prílety / odlety

 

Zaujíma Vás detail o Vašom odlete, príp. niekoho čakáte a chcete mať prehľad o príletoch a odletoch na Letisku Václava Havla v Prahe? Nájdite rýchlo a jednoducho požadovaný let vďaka zvoleným kritériám a overte si detaily, ktoré potrebujete.

 

Transfer

 

Našou prioritou je nielen Vaše bezpečie, ale aj jednoduchosť, pohodlie a rýchlosť prepravy. Naša taxi služba Vám ponúka prepravu osôb na trase Bratislava – Letisko Václava Havla a naopak v dvoch variantoch: Basic a Premium. Vyberte si typ služby podľa Vašich potrieb a naša taxi služba Vám všetko zabezpečí.

Máme garantované ceny za prepravu, jednoduchý a transparentný systém vytvorenia objednávky. Vyzdvihnúť Vás môžeme na akejkoľvek adrese v Bratislave či Viedni alebo priamo na letisku v Prahe. Máme niekoľkoročné skúsenosti v oblasti prepravy osôb a taxi služieb, preto vieme, čo klienti očakávajú a potrebujú. Využite náš jednoduchý systém pre vytvorenie objednávky a za skvelú cenu si objednajte pohodlný low cost taxi transfer.

Pokiaľ potrebujete Váš transfer skôr ako o 2 hodiny alebo objednávate po 20:00, kontaktujte nás na telefónnom čísle: +421 948 882 443 NON-STOP.

Cenník našich služieb si môžete pozrieť tu.

 

Chcete vedieť viac?

 

Na oficiálnej stránke Letiska Václava Havla v Prahe nájdete všetky potrebné informácie k otázkam ohľadom cestovania, či už informácie o batožine, bezpečnosti, nakupovaní, atď.